Przedszkole | Liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

XXV LAT BUŁHAKA

Szanowni Państwo!!!

W tym roku szkolnym mija 25 lat od rozpoczęcia działalności Społecznej Szkoły Podstawowej nr 12 im .Emanuela Bułhaka. Z tej okazji cały rok szkolny upłynie pod znakiem jubileuszu. Chcemy wspominać dokonania z przeszłości z pełnym poszanowaniem, ale tez pragniemy z pełnym optymizmem patrzeć w przyszłość, a obchody jubileuszu uczynić spontaniczną , wesołą zabawą i jednocześnie konsolidacją całego naszego środowiska szkolnego. Przewidujemy następujący harmonogram obchodów:

-wrzesieńogłoszenie konkursu na słowa hymnu szkolnego- rozstrzygnięcie

 09 stycznia 2015 roku

- październik-uruchomienie zakładki na stronie szkoły z materiałami o historii i tradycji szkoły, pierwsze spotkanie z  założycielką szkoły-posłanką na sejm RP- Ligią Krajewską(27.10.2014r )

- kolejne miesiące roku szkolnego- spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z oświatą niepubliczną ,cykliczne  spotkania  uczniów z absolwentami szkoły.

- zaznajomienie uczniów z historią szkoły, patronem ,umieszczanie pamiątkowych fotografii w holu na parterze- zakończenie konkursem dla uczniów.

- piknik dla całej społeczności szkolnej – 29 maja 2015 roku

Wszystkich , którzy chcieliby nas wspierać i pomagać nam , zapraszamy do współpracy:

 Zespół ds. obchodów XXV lecia Społecznej Szkoły Podstawowej nr 12

 im. Emanuela Bułhaka w Warszawie

11Działamy_z.png1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg