Przedszkole | Liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

PoczytajMy (galeria)

11 października nasi uczniowie z chęcią odwiedzili przedszkole Bułhaczek i przeczytali dzieciom opowiadanie Melanii Kapelusz „Jak rozpoznać przyjaciela?”.
 Nasi mali słuchacze z uwagą śledzili perypetie kotów, a następnie wypowiadali się na temat przyjaźni i rozstań. Okazało się przy tym, że świat kotów z pewnego podwórka i świat ludzki mają wiele wspólnego – każdy lubi, gdy przyjaciel jest koło niego, gdyż wtedy jest przede wszystkim miło.
 Przedszkolaki w podziękowaniu za wizytę wręczyły nam własnoręcznie wykonane rysunki, a my przekazaliśmy im zakładki do książek ze zwierzątkami i kolorowanki z kotami, a przede wszystkim obietnicę, że jeszcze wrócimy i poczytamy.
 Zosia, Justyna, Iwo i Karol z pewnym sentymentem żegnali przedszkole, a w drodze powrotnej już zastanawiali się, co kolejnym razem można przeczytać małym dzieciom, aby znowu było miło...
    Anna Plaskowska - opiekun koła polonistycznego PoczytajMy

0001

0001

0001

0001

0001

0001

0001

0001

11Działamy_z.png1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg