Przedszkole | Liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

A OTO NAJNOWSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW NA EGZAMINACH CAMBRIDGE ENGLISH 2017 !!! (galeria)

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszych wspaniałych uczniów.
Gratulujemy naszym laureatom, którzy z sukcesem podeszli w zeszłym roku szkolnym do egzaminów Cambridge English i uzyskali certyfikaty z języka angielskiego począwszy od certyfikatu Starters a kończąc na PET for Schools.
W ramach edukacji globalnej oraz funkcjonalnego aspektu kształcenia językowego, nasza szkoła stawia szczególny nacisk na jakość nauczania języków obcych, toteż oferowana pomoc dydaktyczna, niesiona każdemu uczniowi pomaga w osiąganiu sukcesów w kształtowaniu kompetencji lingwistycznych i komunikacyjnych.
Uzyskane certyfikaty z pewnością pokazują iż uczniowie potrafią skutecznie komunikować się w mówionym i pisanym języku angielskim używanym na co dzień.
 
Ogrom pracy i zaangażowania uczniów zaowocował wyśmienitymi wynikami! Życzymy Wam Kochani takich samych wspaniałych wyników w bieżącym roku szkolnym! Good job!
Zespół Językowy SSP 12
0001
0001
0001
0001
0001
0001
0001
0001
0001
11Działamy_z.png1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg