Przedszkole | Gimnazjum i liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

„Start po zdrowie” (galeria)

„Start po zdrowie” pod takim tytułem odbyła się w naszej szkole lekcja na temat zdrowego odżywiania, którą przeprowadziła dla uczniów klas 4-6 Pani Dietetyk zaproszona przez Panią Dyrektor do naszej szkoły. W czasie zajęć uczniowie mogli przekonać się, że większość napoi uważanych przez nas za zdrowe posiada ogromne, dodatkowe ilości cukru, który nie jest odpowiednio tolerowany przez nasz organizm. Dlatego też warto czytać etykiety i analizować skład produktów, które kupujemy i spożywamy. Pod koniec zajęć, takie to zadanie mieli do wykonania nasi uczniowie- musieli przeanalizować etykiety, wybrać produkty zdrowe i odrzucić te, które absolutnie nie powinny znaleźć się w naszych domach. Jak myślicie czy im się udało? Oczywiście, że tak!

Justyna Balcarek

0001

0002

0003

0004

0005

 

 

 

 

 

11Działamy_z.png1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg