Przedszkole | Gimnazjum i liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

Sukcesy sportowe ręczna i unihokej (galeria)

III m-ce w Dzielnicy Wesoła
Po raz pierwszy reprezentacja SSP 12 wystąpiła w Mistrzostwach Dzielnicy w piłce ręcznej.
Jak na debiut był to całkiem udany występ. Nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce w tej wymagającej dyscyplinie i wystąpili w składzie:
Norbert Bocian, Krzysztof Lisiecki, Łukasz Wiaderek, Jan Śleszyński, Tomek Korzański, Kuba Czajka, Julek Pawela, Karol Hejduk, Alek Sitek, Kuba Grabski, Patryk Podwójcic, Tymon Sors-Lachert.

MISTRZOWIE  DZIELNICY  WESOŁA
Wygląda na to iż "unihocej" staje się specjalnością naszej szkoły. W ubiegłym roku nasi reprezentanci zdobyli mistrzostwo dzielnicy Wesoła i wystąpili  w mistrzostwach Warszawy gdzie dotarli aż do finału zajmując  ostatecznie 7 m-ce.
W tym roku zaczęło się równie obiecująco .Nasi chłopcy pewnie pokonali pozostałe szkoły w dzielnicy i zajęli    I m-ce. Nasz kapitan i najlepszy strzelec JULIAN PAWELA poprowadził do zwycięstwa zespół w składzie:
ŁUKASZ WIADEREK, NORBERT BOCIAN, JAN ŚLESZYŃSKI, ALEK SITEK, TOMEK KORZAŃSKI, KUBA GRABSKI, KRZYSIEK LISIECKI, KAROL WICKEL, PATRYK PODWÓJCIC, WIKTOR WOCIAL, JAN OSIK.
22 Listopada zaczynamy udział w Mistrzostwach Warszawy .

Doskonale spisały się nasze dziewczęta które dotarły do półfinału przegrywając po rzutach karnych i ostatecznie zajęły  III m-ce. Nasze brązowe medalistki wystąpiły w składzie:
JUSTYNA WOJNAR, JULIA SAWICKA, OLIWIA ZBROŻEK, OLIWIA RAZIUK, ZOSIA POLNIK, OLIWIA HEJDUK, NINA DMOCHOWSKA, KAROLINA WYGANOWKA, AMELIA ROSA, OLGA PIETRZAK, ANIA NIEWIADOMSKA, ALA ZYGMUNT, KASIA ŚLĄZEK, ZOSIA BABIARZ.
 
WIELKIE  G R A T U L A C J E   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA walkę, zaangażowanie, determinację, emocje, stworzenie sportowej atmosfery i  wspólna zabawę.
                                                                             dziękuję  Grzegorz  Kucharski
 
 
0001
 
0002
 
0003
0004
 
0005
 
0006
 
0007
 
0008
 
 
0009
 
0010
 
0011
0012
 
0013
 
0014
 
 
 
 
 
11Działamy_z.png1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg