Przedszkole | Gimnazjum i liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

WOŚP 2018

12 styczeń 2018
Odsłony: 660

Drodzy Wolontariusze
już w najbliższą niedzielę – 14 stycznia br. -  kwestujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, sztab/miejsce zbiórki będzie działał w budynku Autorskiego Gimnazjum i I Społecznego Liceum  im. E. Bułhaka przy ulicy Trakt Brzeski 63.
Przydział miejsc wolontariuszom zostanie podany bezpośrednio w sztabie.
Przypominam, że osoby kwestujące stawiają się do Sztabu, na pół godziny przed planowanym rozpoczęciem zbiórki, tj. grupa ,,ranna” o godz. 9.30, a grupa ,,południowa” o godz. 11.30. Po pobraniu puszek, naklejek i identyfikatorów ruszacie z opiekunami w wyznaczone miejsca. Po zakończeniu kwestowania wracacie do Sztabu wraz z opiekunami i zliczacie zebraną kwotę. W szkole będzie na Was czekał poczęstunek: ciastka i ciepłe napoje.
Przypominam o ciepłym ubraniu, proszę koniecznie pamiętać o czapkach, szalikach, rękawiczkach, ciepłych, zimowych butach.
Szanowni Rodzice
zwracamy się do Was z prośbą o dowiezienie dzieci do Sztabu i miejsc, w których będą kwestowały, a po zakończeniu akcji, odwiezienie ich do szkoły. Zależy nam na bezpieczeństwie i czasie.
Z góry dziękujemy za pomoc.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny -  p. Magdalena Lichoń (604 425 144) – Szef

1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg