Przedszkole | Gimnazjum i liceum | Szkoła muzyczna | Fundacja

XXIII ZIMOWE IGRZYSKA SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH - ZAKOPANE 26 II - 3 III 2018

10 grudzień 2017
Odsłony: 144

Już po raz ósmy nasza szkoła wystąpi w Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych.

Zimowa rywalizacja przyciąga do stolicy Tatr najlepszych narciarzy zjazdowych, biegowych, łyżwiarzy i snowboardzistów ze szkół w całej Polsce.

Osiem lat temu reprezentacja SSP 12 debiutowała w tej imprezie i liczyła 13 zawodników. Dzisiaj to mocna , prawie czterdziestoosobowa ekipa która walczy i zdobywa medale. Oliwia Zbrożek to dwukrotna złota medalistka i Oliwia Raziuk srebrna medalistka w snowboardzie.

Dobre lokaty narciarzy, łyżwiarzy sprawiły iż szkoła Bułhaka ma dziś wysokie miejsce w ogólnopolskiej rywalizacji. Igrzyska to nie tylko zmagania sportowe. Organizacja, obsługa i oprawa imprezy sprawia niepowtarzalny klimat rywalizacji, integracji, zabawy, dostarcza wielu emocji i przeżyć a każdy zawodnik może choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy olimpijczyk. A to wszystko dzieje się w pięknej tatrzańskiej scenerii.

Zapraszamy Państwa a przede wszystkim uczniów do wzięcia udziału w Zimowych Igrzyskach .

Organizator wyjazdu: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12, I Gimnazjum Autorskie, Grzegorz Kucharski Szczegółowe informacje : Grzegorz Kucharski 602-225-099

karta zgłoszenia [pdf]

1logo_LS.pngPenfriends_LandscapeWebBanner2.jpgczytanie.jpgenglishyprepycenter.jpgetwinning1.jpgl22.jpglogo-mistrzowie-kodowania.jpglogo10.jpglogo2.giflogo8.jpgszkoa_odkrywcow_talentow.jpgwarszawa.jpgznaczek_szkoy_z_klas.jpg